Property Built
Built
Year Built: 1912
Year Built: 1912
Jersey City, NJ 07305
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,481 | -0.6% |
| 2024 | $2,496 | +40.1% |
| 2023 | $1,782 | -0.4% |
| 2022 | $1,789 | +4.5% |
Year Built: 1912
110 Warner Ave.
Residential
110 Warner Ave.
Residential
110 Warner Ave.
Residential
110 Warner Ave.
Residential
110 Warner Ave.
Residential