Property Sale
Sale
$217,500
From:
To:
Sq Ft960DeedBook 9021, Page 418NU CodeOther non-arm's-length (26)Recorded2/6/2015
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,136 | -0.6% |
| 2024 | $6,175 | +40.1% |
| 2023 | $4,408 | -0.4% |
| 2022 | $4,424 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1988
101-22 E.Shearwater Ct.
Residential
208-52 West Shearwater Ct
Residential
206-34 West Shearwater Ct
Residential
207-42 West Shearwater Ct
Residential
208-55 West Shearwater Ct
Residential