Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,506 | -0.6% |
| 2024 | $4,534 | +40.1% |
| 2023 | $3,237 | -0.4% |
| 2022 | $3,249 | +4.5% |
Year Built: 1920
212 Bartholdi Ave.
Residential
260 Pearsall Ave.
Residential
292 Danforth Ave.
Residential
269 Neptune Ave.
Residential
327 Old Bergen Rd.
Residential