Property Sale
Sale
$135,000
DeedBook 5341, Page 261
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,902 | -0.6% |
| 2024 | $5,939 | +40.1% |
| 2023 | $4,239 | -0.4% |
| 2022 | $4,255 | +4.5% |
Year Built: 1961
56 Bergen Avenue
Residential
33 Ferncliff Rd.
Residential
12 Exeter Rd.
Residential
18 Exeter Rd.
Residential
36 Suburbia Drive
Residential