Skip to content

211-217 Ocean AveJersey City, NJ 07305

Last Sale Date
Apr 30, 2018

Property Information

Block28701
Lot30
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page287

Building Details

Building Class---
Description2S-B-CHURCH

Assessment

Land Value:$162,500
13%
Improvement Value:$1,049,500
87%
Total Assessment$1,212,000

Sale
$0