Property Sale
Sale
$275,000
DeedBook 9150, Page 33
Year Built: 1895
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,007 | -0.6% |
| 2024 | $7,051 | +40.1% |
| 2023 | $5,033 | -0.4% |
| 2022 | $5,052 | +4.5% |
Year Built: 1895
149 Webster Ave.
Residential
198 New York Ave.
Residential
233 Griffith St.
Residential
42 Bowers St.
Residential
42 Hutton St.
Residential