Foreclosure Case F-039637-15
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,316 | -0.6% |
| 2024 | $9,374 | +40.1% |
| 2023 | $6,692 | -0.4% |
| 2022 | $6,717 | +4.5% |
Year Built: 1900
532 Liberty Ave.
Residential
3342 Kennedy Blvd.
Residential
184 Congress St.
Residential
61 Reservoir Ave.
Residential
924 Summit Ave.
Residential