Property Built
Built
Year Built: 2010
Year Built: 2010
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2022 | $21,735 | +4.5% |
| 2021 | $20,790 | -9.6% |
| 2020 | $23,003 | +47.0% |
| 2019 | $15,647 | +1.3% |
Year Built: 2010
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.