Property Sale
Sale
$200,500
From:
To:
Sq Ft376DeedBook 9571, Page 905Recorded6/9/2021
From:
To:
Year Built: 1923
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,683 | -0.6% |
| 2024 | $4,712 | +40.1% |
| 2023 | $3,364 | -0.4% |
| 2022 | $3,376 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1923
274 Ogden Ave.
Residential
375 Baldwin Ave.
Residential
274 Ogden Ave.
Residential
168 Coles St.
Residential
364 Second St.
Residential