Property Sale
Sale
$1,375,000
From:
To:
DeedBook 9576, Page 82Recorded6/23/2021
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2022 | $19,950 | +4.5% |
| 2021 | $19,082 | +3.5% |
| 2020 | $18,438 | +32.8% |
| 2019 | $13,884 | +1.3% |
From:
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.