Property Sale
Sale
$107,000
From:
To:
Sq Ft460DeedBook 9037, Page 327NU CodePost-foreclosure resale (31)Recorded5/8/2015
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,689 | -0.6% |
| 2024 | $3,712 | +40.1% |
| 2023 | $2,650 | -0.4% |
| 2022 | $2,660 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1900
129 Franklin St.
Residential
100 Prospect St.
Residential
100 Prospect St.
Residential
129 Franklin St.
Residential
356 Palisade Ave.
Residential