Property Sale
Sale
$63,000
DeedBook 5656, Page 237
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,508 | -0.6% |
| 2024 | $4,537 | +40.1% |
| 2023 | $3,238 | -0.4% |
| 2022 | $3,251 | +4.5% |
Year Built: 1930
164 Ogden Ave.
Residential
165 Vroom St.
Residential
141 Duncan Ave.
Residential
200 Central Ave.
Residential
821 Bergen Ave.
Residential