Property Sale
Sale
$395,000
DeedBook 8915, Page 320
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,949 | +20.5% |
| 2024 | $4,937 | — |
Year Built: 1900
63 Laidlaw Ave.
Residential
63 Laidlaw Ave.
Residential
100 Manhattan Ave.
Residential
168 Coles St.
Residential
168 Coles St.
Residential