Property Sale
Sale
$750,000
From:
To:
DeedBook 8910, Page 33Recorded5/20/2013
From:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2022 | $24,090 | +4.5% |
| 2021 | $23,043 | +3.5% |
| 2020 | $22,265 | +28.0% |
| 2019 | $17,394 | +1.3% |
From:
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.