Property Sale
Sale
$19,400
DeedBook 4517, Page 149
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,041 | -0.7% |
| 2024 | $1,049 | +54.9% |
| 2023 | $677 | -0.5% |
| 2022 | $681 | -23.5% |
Year Built: 1900
207 Fifteenth St.
Residential
207 Fifteenth St.
Residential
207 Fifteenth St.
Residential
207 Fifteenth St.
Residential
207 Fifteenth Street
Residential