Property Sale
Sale
$595,000
DeedBook 8873, Page 842
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,184 | -0.6% |
| 2024 | $15,280 | +20.0% |
| 2023 | $12,731 | -0.4% |
| 2022 | $12,779 | -14.3% |
Year Built: 1988
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential