Property Sale
Sale
$403,000
DeedBook 8926, Page 233
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,696 | -13.5% |
| 2024 | $12,359 | +28.4% |
| 2023 | $9,622 | -0.4% |
| 2022 | $9,658 | +4.5% |
Year Built: 1988
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential