Property Sale
Sale
$1,400,000
From:
To:
Sq Ft1,303DeedBook 9763, Page 534Recorded8/4/2023
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $26,198 | -0.6% |
| 2024 | $26,362 | +40.1% |
| 2023 | $18,818 | +48.8% |
| 2022 | $12,645 | +584.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2020
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential