Property Sale
Sale
$1,310,000
DeedBook 9515, Page 522
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $25,508 | +0.9% |
| 2024 | $25,279 | +40.1% |
| 2023 | $18,045 | +66.0% |
| 2022 | $10,868 | +584.9% |
From:
To:
Year Built: 2020
2 Shore Lane
Residential
99 Hudson St.
Residential
99 Hudson St.
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential