Property Sale
Sale
$1,430,000
From:
To:
Sq Ft1,591DeedBook 9693, Page 857NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded9/1/2022
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $32,935 | -0.6% |
| 2024 | $33,141 | +81.4% |
| 2023 | $18,270 | +21.1% |
| 2022 | $15,084 | +584.9% |
From:
To:
Year Built: 2020
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
344 Fifth St.
Residential
75 Park Lane South
Residential
226 Bay St.
Residential