Property Sale
Sale
$1,215,000
From:
To:
Sq Ft1,191DeedBook 9485, Page 508NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded5/14/2020
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $23,301 | -0.6% |
| 2024 | $23,447 | +40.1% |
| 2023 | $16,738 | +43.1% |
| 2022 | $11,697 | +584.9% |
From:
To:
Year Built: 2020
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
2 Shore Lane
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential