Property Sale
Sale
$825,470
From:
To:
Sq Ft725DeedBook 9475, Page 669NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded2/28/2020
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,832 | -0.6% |
| 2024 | $15,931 | +40.1% |
| 2023 | $11,372 | +46.7% |
| 2022 | $7,751 | +584.9% |
From:
To:
Year Built: 2020
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential