Property Sale
Sale
$860,000
Sq Ft1,892DeedBook 9916, Page 717Recorded7/30/2025
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,041 | -0.6% |
| 2024 | $9,098 | +40.1% |
| 2023 | $6,495 | -0.4% |
| 2022 | $6,519 | +4.5% |
Year Built: 1915
9 Berkley Pl.
Residential
36 Garrison Ave.
Residential
50 Spruce St.
Residential
2 Baldwin Ave.
Residential
63 Van Reipen Ave.
Residential