Property Sale
Sale
$225,000
Sq Ft555DeedBook 9842, Page 703Recorded8/21/2024
Year Built: 1923
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,738 | -0.6% |
| 2024 | $3,761 | +40.1% |
| 2023 | $2,685 | -0.4% |
| 2022 | $2,695 | +4.5% |
Year Built: 1923
117 Corbin Ave.
Residential
165 Vroom St.
Residential
76 Romaine Ave.
Residential
117 Corbin Ave.
Residential
117 Corbin Ave.
Residential