Skip to content

183 Brunswick St.(Unit X)Jersey City, NJ 07302

Last Sale Date
Apr 30, 2018

Property Information

Block9803
Lot6
QualifierX
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page98

Building Details

Building Class---
Description3S-B-CONVENT

Assessment

Land Value:$2,000,500
62%
Improvement Value:$1,250,200
38%
Total Assessment$3,250,700

Sale
$0