Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,687 | +1.3% |
| 2024 | $14,498 | +0.8% |
| 2023 | $14,385 | -0.0% |
| 2022 | $14,392 | -0.5% |
Year Built: 1925
751 Elm St
Residential
869 Devon St
Residential
40 Shepherd Pl
Residential
74 Elizabeth Ave
Residential
734 Forest St
Residential