Property Sale
Sale
$100,000
From:
To:
Sq Ft634DeedBook 9118, Page 416NU CodeEstate / executor (10)Recorded5/11/2016
From:
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,715 | +1.3% |
| 2024 | $3,667 | +0.8% |
| 2023 | $3,638 | -0.0% |
| 2022 | $3,640 | -0.5% |
From:
To:
Year Built: 1985
700 Schuyler Ave
Residential
700 Schuyler Ave
Residential
700 Schuyler Ave
Residential
700 Schuyler Ave
Residential
700 Schuyler Ave
Residential