Property Sale
Sale
$190,000
DeedBook 4504, Page 148
Year Built: 1918
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,658 | +1.3% |
| 2024 | $11,507 | +0.8% |
| 2023 | $11,418 | -0.0% |
| 2022 | $11,424 | -0.5% |
Year Built: 1918
108 Seeley Ave
Residential
29 Franklin Pl
Residential
661 Devon St
Residential
35 New Lawn Ave
Residential
115 Seeley Ave
Residential