Property Built
Built
Year Built: 1915
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,958 | +1.3% |
| 2024 | $6,869 | +0.8% |
| 2023 | $6,815 | -0.0% |
| 2022 | $6,819 | -0.5% |
Year Built: 1915
126 Schuyler Ave
Residential
41 Highland Ave
Residential
299 Highland Ave
Residential
397 Devon St
Residential
244 Forest St
Residential