Skip to content

24 Wilson AveKearny, NJ 07032

Other Exempt

Last Sale Price
$2,100,000
Last Sale Date
Jul 24, 2007

Property Information

Block25
Lot3
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityKearny Town
Tax Map Page22

Assessment

Land Value:$340,500
51%
Improvement Value:$323,500
49%
Total Assessment$664,000

Sale
$2,100,000
DeedBook 8334, Page 186