Property Sale
Sale
$310,000
From:
To:
Sq Ft1,818DeedBook 9138, Page 494NU CodePost-foreclosure resale (31)Recorded8/15/2016
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1895
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,817 | +1.3% |
| 2024 | $4,755 | -49.6% |
| 2023 | $9,437 | -0.0% |
| 2022 | $9,441 | -0.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1895
168 Tappan St
Residential
161 Hoyt St
Residential
18 Chestnut St
Residential
137 Devon St
Residential
93 Elm St
Residential