Property Sale
Sale
$105,000
DeedBook 4524, Page 153
Year Built: 1991
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,091 | +1.3% |
| 2024 | $6,013 | +0.8% |
| 2023 | $5,966 | -0.0% |
| 2022 | $5,969 | -0.5% |
Year Built: 1991
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.