Property Sale
Sale
$0
DeedBook 3960, Page 249
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 1996 | $688 | -93.9% |
| 1995 | $11,305 | — |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.