Property Sale
Sale
$232,000
From:
To:
Sq Ft996DeedBook 9207, Page 125NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded6/8/2017
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1905
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,305 | +1.3% |
| 2024 | $6,224 | +35.2% |
| 2023 | $4,603 | -0.0% |
| 2022 | $4,605 | -0.5% |
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1905
19 Alpine Pl
Residential
424 Davis Ave
Residential
269 Highland Ave
Residential
46 Kingsland Ave
Residential
422 Davis Ave
Residential