Property Sale
Sale
$190,000
From:
To:
Sq Ft1,420DeedBook 7400, Page 249
From:
To:
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,322 | +1.3% |
| 2024 | $7,228 | +0.8% |
| 2023 | $7,172 | -0.0% |
| 2022 | $7,175 | -0.5% |
From:
To:
Year Built: 1915
388 Chestnut St
Residential
140 Windsor St
Residential
73 Windsor St
Residential
95 Devon St
Residential
180 Bergen Ave
Residential