Property Sale
SaleMulti
$1,500,000
From:
To:
DeedBook 9303, Page 148Recorded5/2/2018
Also conveyed in this deed
1 parcelFrom:
To:
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1940
North Bergen, NJ 07047
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,203 | +7.3% |
| 2024 | $19,759 | +74.6% |
| 2023 | $11,320 | +2.1% |
| 2022 | $11,086 | +0.1% |
From:
To:
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1940
1221 13th St
Industrial
4209 Dell Ave
Industrial
5307 Kennedy Blvd
Industrial
2523 Kennedy Blvd
Industrial
1109 70th St
Industrial