Property Sale
Sale
$290,000
DeedBook 9350, Page 689
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,090 | +7.3% |
| 2024 | $5,675 | -17.8% |
| 2023 | $6,907 | +2.1% |
| 2022 | $6,764 | +0.0% |
Year Built: 1983
6409 Granton Ave
Residential
6509 Liberty Ave
Residential
4525 Smith Ave
Residential
8701 Bergenline Ave
Residential
8305 Bergenline Ave
Residential