Property Sale
Sale
$0
DeedBook 3698, Page 55
Year Built: 1925
North Bergen, NJ 07047
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,669 | +7.3% |
| 2024 | $3,419 | +16.4% |
| 2023 | $2,938 | +2.1% |
| 2022 | $2,877 | +0.0% |
Year Built: 1925
321 79th St
Residential
321 79th St
Residential
321 79th St
Residential
321 79th St
Residential
321 79th St
Residential