Property Sale
SaleMulti
$54,900
DeedBook 5510, Page 262
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,394 | +7.3% |
| 2024 | $3,163 | -6.8% |
| 2023 | $3,395 | +2.1% |
| 2022 | $3,325 | +0.0% |
Year Built: 1973
1901 Kennedy Blvd
Residential
1901 Kennedy Blvd
Residential
1901 Kennedy Blvd
Residential
2200 Paterson Plk Rd
Residential
2200 Paterson Plk Rd
Residential