Property Sale
Sale
$160,000
DeedBook 9036, Page 467
Year Built: 1942
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,118 | +7.3% |
| 2024 | $3,837 | +7.5% |
| 2023 | $3,570 | +2.1% |
| 2022 | $3,497 | +0.0% |
Year Built: 1942
210 Woodcliff Ave
Residential
210 Woodcliff Ave
Residential
210 Woodcliff Ave
Residential
210 Woodcliff Ave
Residential
210 Woodcliff Ave
Residential