Property Sale
Sale
$280,000
From:
To:
Sq Ft1,200DeedBook 9557, Page 587Recorded5/3/2021
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,930 | +7.3% |
| 2024 | $4,594 | -26.3% |
| 2023 | $6,233 | +2.1% |
| 2022 | $6,105 | +0.1% |
From:
To:
Year Built: 1968
9060 Palisade Ave
Residential
9060 Palisade Ave
Residential
9060 Palisade Ave
Residential
9060 Palisade Ave
Residential
9060 Palisade Ave
Residential