Property Sale
Sale
$455,000
Sq Ft1,240DeedBook 9922, Page 393Recorded8/14/2025
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,770 | +7.3% |
| 2024 | $5,377 | -18.8% |
| 2023 | $6,620 | +2.1% |
| 2022 | $6,483 | +0.1% |
Year Built: 1968
9060 Palisade Ave
Residential
9060 Palisade Ave
Residential
9060 Palisade Ave
Residential
9060 Palisade Ave
Residential
9060 Palisade Ave
Residential