Property Sale
Sale
$600,000
From:
To:
Sq Ft864DeedBook 9676, Page 799NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded6/22/2022
From:
To:
Year Built: 2021
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,482 | +7.3% |
| 2024 | $9,768 | +3.1% |
| 2023 | $9,474 | — |
From:
To:
Year Built: 2021
8701 Church Hill Rd
Residential
8701 Church Hill Rd
Residential
8701 Church Hill Rd
Residential
8701 Church Hill Rd
Residential
8701 Church Hill Rd
Residential