Skip to content

761 Ninth StreetSecaucus Town, NJ

Built 1982

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 25, 1991

Property Information

Block102
Lot14
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class46
Description2S-F-L
Dwellings2
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$54,900
29%
Improvement Value:$132,400
71%
Total Assessment$187,300

Sale
$1

Property Built

Built

Year Built: 1982