Skip to content

1322a Paterson Plank RoadSecaucus Town, NJ

Built 1979

Last Sale Date
Jan 9, 2025

Property Information

Block141
Lot3
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class137
Description2S-CB-A
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.73

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$660,000
94%
Improvement Value:$40,000
6%
Total Assessment$700,000

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1979