Skip to content

255 Rt 3 E #103Secaucus, NJ 07094

Built 1980
Commercial

Last Sale Price
$10
Last Sale Date
Jun 24, 2004

Property Information

Block141
Lot8
QualifierC1030
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionOFFICE
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage420
Acreage---

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$18,100
42%
Improvement Value:$25,500
58%
Total Assessment$43,600

Sale
$10
DeedBook 7321, Page 322

Property Built

Built

Year Built: 1980