Skip to content

14 Gail PlaceSecaucus Town, NJ

Built 1963

Last Sale Price
$680,000
Last Sale Date
Jan 14, 2022

Property Information

Block180
Lot3
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class16
Description2S-F-L
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.13

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$92,700
50%
Improvement Value:$90,900
50%
Total Assessment$183,600

Sale
$680,000
DeedBook 9673, Page 289

Property Built

Built

Year Built: 1963