Property Sale
Sale
$225,000
DeedBook 5294, Page 110
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,983 | +3.1% |
| 2024 | $7,744 | +5.3% |
| 2023 | $7,355 | +0.9% |
| 2022 | $7,289 | +0.6% |
Year Built: 1959
51 Blondel Drive
Residential
235 Grace Avenue
Residential
36 Luhmann Terrace
Residential
718 Irving Place
Residential
172 Huber Street
Residential