Skip to content

221 Secaucus RoadSecaucus Town, NJ

Commercial

Last Sale Price
$50,000
Last Sale Date
Nov 3, 2003

Property Information

Block50
Lot7
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$30,200
83%
Improvement Value:$6,000
17%
Total Assessment$36,200

Sale
$50,000
DeedBook 7210, Page 312