Property Sale
Sale
$380,000
From:
To:
Sq Ft960DeedBook 8358, Page 309Recorded10/24/2007
From:
To:
Year Built: 1945
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,446 | +3.1% |
| 2024 | $5,283 | +5.3% |
| 2023 | $5,018 | +0.9% |
| 2022 | $4,973 | +0.6% |
From:
To:
Year Built: 1945
201 Centre Avenue
Residential
243 Grace Avenue
Residential
707 Post Place
Residential
203 Centre Avenue
Residential
10 Elizabeth Court
Residential